Bulgarian Gleeks
Здравейте, веселяци!
За да можете да четете и пишете в темите, моля регистрайте се в нашия форум! Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" 650269930
Bulgarian Gleeks
Здравейте, веселяци!
За да можете да четете и пишете в темите, моля регистрайте се в нашия форум! Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" 650269930
Bulgarian Gleeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  ПорталПортал  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти"

Go down 
2 posters

Кои са любимите ви песни от "Тина в небесата с диаманти"?
Get Back
Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Vote_lcap8%Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Something
Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Vote_lcap8%Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Here Comes the Sun
Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Vote_lcap17%Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Vote_lcap17%Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Hey Jude
Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Vote_lcap17%Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Let It Be
Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Vote_lcap33%Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Vote_rcap
 33% [ 4 ]
Общо гласове : 12
 

АвторСъобщение
sweetdeath
Teenage dream
Teenage dream
sweetdeath


Брой мнения : 2321
Join date : 04.03.2011
Age : 33
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти"   Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" EmptyПет 04 Окт 2013, 18:23

Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" 281626781 
Върнете се в началото Go down
http://subs.sab.bz/forum/index.php?showtopic=10541&st=0&
Andrew
Gleek
Gleek
Andrew


Брой мнения : 1251
Join date : 05.03.2011
Age : 35

Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти"   Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" EmptyСъб 05 Окт 2013, 15:52

Епизода ми хареса, само историята за Сам нещо не ми се понрави.

Любовта между Сантана и Дани = Дантана много бързо пламна. Искаше ми се да имаше нещо повече.
Повечето коментари на Сю бяха самоирония от страна на сценаристите.
Например това, че герои се появяват и изчезват без обяснение. Или че клубът се съюзява срещу общ враг и това ги кара да излеят чувствата си в песен и спечелят състезанията. Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" 277638789 

Не знам как ще преживея другият епизод! Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти" 4168585408 
Върнете се в началото Go down
http://twifun-bg.com/
 
Дискусия за Епизод 2, "Тина в небесата с диаманти"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дискусия за Епизод 3, "Куотърбекът"
» Дискусия за Епизод 4, "Кейти или Гага"
» Дискусия за Епизод 5, "Краят на туъркването"
» Дискусия за Епизод 1, "Любов, любов, любов"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bulgarian Gleeks :: Клуб Веселие :: Сезон 5-
Идете на: